Přívěs k profesionálnímu využití Vezeko Titbit je charakteristický svými užitnými vlastnostmi. Díky uložení nápravy i s koly pod ložnou plochou je umožněn přístup s nákladem ze všech stran. Přívěs je velmi dobře viditelný z tažného vozidla, což umožňuje neustálou vizuální kontrolu nákladu.

Rozměry ložné plochy jsou: délka 260 cm, šířka 142 cm, výška 130 cm. Výška nakládací hrany přívěsu s vyklopenou bočnicí (výška podlahy od země) je 68 cm. Nosnost přívěsu je cca 450 kg.

Výklopné bočnice jsou všechny výklopné. Vyklápění všech bočnic umožňuje maximální variabilitu při nakládání a vykládání nákladu. S nákladem je tak možné manipulovat na paletách vysokozdvižnými vozíky i z boku. Demontáží bočnic z přívěsu lze velmi rychle vytvořit plato pro převoz rozměrnějšího nákladu.

Krycí plachta je otevíratelná ze všech stran a dokonale chrání přepravovaný náklad před povětrnostními vlivy. Bezpečně lze převážet náklad v jakémkoliv ročním období za jakéhokoliv počasí. Zároveň je náklad chráněn před zraky nenechavců.