Vnitrostátní nákladní přeprava s výchozím bodem přepravy v okolí Šumperku. Přepravujeme po celé ČR náklad do hmotnosti cca 3,5 tuny rozložený na vozík a tažné vozidlo.

Používáme nákladní vozíky s plachtou pro přepravu za každého počasí bez poškození nákladu:

  • Vezeko Spectrum s plachtou (ložná plocha délka 257 cm, šířka 130 cm, výška 130 cm). Nosnost cca 380 kg. Tento vozík navíc disponuje sklopnou ložnou plochou a sklopným zadním čelem s možností nájezdu. Ideální pro převoz zahradní nebo stavební techniky (sekačky, traktůrky, minidumpery atd).
  • Vezeko Titbit s plachtou (ložná plocha délka 260 cm, šířka 142 cm, výška 130 cm). Nosnost cca 450 kg. Výhodou tohoto vozíku je možnost úplného sklopení všech bočnic. Tzn. jednoduché nakládání ze všech stran např. vysokozdvižným vozíkem.
  • Holoubek HB2 s plachtou (ložná plocha délka 305 cm, šířka 176 cm, výška 70 cm). Nosnost cca 2000 kg. Třístranný sklápěcí přívěs se zvýšenými bočnicemi a plachtou. Výhodou tohoto vozíku je kromě vysoké nosnosti možnost vyklápění nákladu do tří stran. Vhodný pro převoz sypkých materiálů (kameniva, písku…), dřeva, polních plodin…

Umíme i přepravu materiálu v těžko přístupném terénu. Traktorem nebo velkým Pickupem se sklápěcím vozíkem s nosností 2 tun. Od svážení dřeva až po vyproštění zapadlého vozidla.